Навчаючись вдосконалюємось

2014-06-12

Навчаючись вдосконалюємось

Професія бібліотекаря та, напевно, як і будь-яка інша, передбачає постійне вдосконалення знань, навиків. Світ який швидко змінюється вимагає від працівників безперервного навчання. Тому бібліотекарі щомісяця в ході виробничих нарад обговорюють свої виробничі проблеми, вивчають певні теми. В ході виробничої наради «Етико-моральний аспект культури бібліотечного обслуговування» обговорили текст нового «Кодексу етики бібліотекаря», познайомились із текстом Заяви Президії УБА від 13. 03 2014 року. «Функціонування бібліотек у системі правової комунікативної діяльності» - тема наступної виробничої наради, на якій розглядались питання доступу читачів до правової інформації та правове поле діяльності самих бібліотек. В червні центральна районна бібліотека провела семінарське заняття «Сучасна бібліотека і читач», на яке була запрошена завідувачка науково-методичного відділу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки Єрошенкова С. Т. Вона виступила із консультацією «Орієнтація на клієнта» і провела ділову гру «Складний читач».
Швидкий розвиток новітніх технологій спонукає бібліотекарів освоювати ці технології і застосовувати їх у своїй роботі. Тому для бібліотечних працівників проводяться курси комп’ютерної грамотності. Всього 12 чоловік освоюють основи роботи з комп’ютером.
Дуже важливою функцією є вміння аналізувати . Аналіз в бібліотечній роботі – це власне те питання над яким працювали учасники двох практикумів проведених в методичному кабінеті ЦБ. Тема практикумів «Методика підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів».
Молоді бібліотекарі продовжують удосконалювати свої професійні навики під час занять у «Школі молодого бібліотекаря», чергове заняття якої відбулося в кінці травня.
Всі ці заходи допомагають професійному розвитку бібліотекарів.

/Files/AUKvDg6mF5k.jpg/Files/e7WHhCpKvXA.jpg/Files/k8-x0sBH55Y.jpg/Files/l70nEPgJuCg.jpg/Files/xoS-EcWDSKE.jpg