Без коріння сохне все живе

2013-07-16

Без коріння сохне все живе.

Бібліотека, особливо сільська, виступає як осередок збереження національної культури, народних традицій і звичаїв, котрі як коріння тримають духовність народу. Саме в такому напрямі працює Іванівська бібліотека-філія, тому на базі цієї бібліотеки ми проводили школу професійної майстерності «Живуть традиції – живе народ».

Учасниками школи були десять працівників бібліотек-філій. Про співробітництво бібліотеки з будинком культури, взаємодію із сільською радою розповіли директор будинку культури Сивак Оксана Йосипівна та голова сільської ради Пухаль Петро

Завідуюча бібліотекою Вербовецька Надія Ярославівна познайомила учасників школи з роботою бібліотеки, розповідь супроводжувалась слайдовою презентацією « Люблю я свій народ – шаную його звичаї». Далі працювали згідно програми школи: прослухали консультацію методиста Квасович Галини « Немає переводу добрим звичаям народу», у формі бесіди-діалогу «Я майстер з…» розповіли про свої творчі здобутки, виготовляли буклет «Традиції мого роду». Найцікавішою частиною заняття був майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, який провела керівник гуртка станції юних техніків Хоптій Віра Степанівна.

Здобуті навички і нові знання кожен бібліотекар використає у своїй роботі.