Обмін бібліотечними ідеями

2013-07-05

Обмін бібліотечними ідеями

Сьогодні імідж бібліотеки залежить від розуміння бібліотекарів своєї нової ролі в житті суспільства. Бібліотекарі стають фахівцями , які поряд з традиційними формами обслуговування все більше впроваджують у свою роботу новітні технології, навіть коли не мають у бібліотеках комп’ютерів. Темі поєднання традиційних та новітніх бібліотечних технологій була присвячена нарада-тренінг для сільських бібліотекарів району, яка відбулась у центральній бібліотеці 2 липня 2013 року.

Окресливши проблеми, та намітивши завдання, бібліотекарі розділившись на пять груп, працювали над проектами по залученню нових читачів, проведення рекламної кампанії, змін в інтер’єрі бібліотеки та інше. Обмін ідеями, дискусії – все це проходило у невимушеній та діловій атмосфері.

/Files/DSCN2373.JPG/Files/DSCN2374.JPG/Files/Зобр028.jpg/Files/DSCN2352.JPG/Files/DSCN2357.JPG