КІМНАТА ТЕРАПІЇ ІГРАШКОЮ

2022-11-28

/Files/images/bblonovini/317080356_455210203435705_2017647660791657485_n.jpg

Шановні друзі!

В нашому місті Теребовлі планується відкриття "Кімнати терапії іграшкою".

Це благодійний проект, спрямований на підтримку дітей, які постраждали від військової агресії. Зміст проекту полягає в створенні ігрового простору, в якому дитина зможе вибрати для себе іграшку, яка стане для неї психологічною підтримкою, другом, методом заспокоєння, зняття напруги, емоційною опорою. Вибір іграшки відбуватиметься під супроводом психолога, який проведе з дитиною терапевтичне заняття з обраною іграшкою.

Участь дітей в проекті безкоштовна і дитина зможе забрати іграшку з собою додому.

Цей проект діє вже в багатьох містах України та за кордоном. Детальна інформація на фб сторінці "Toy Therapy Room".

Приміщення для проекту надає бібліотека нашого міста Теребовлянська Княжа Книгозбірня .

Шановні друзі! Просимо вас долучитися до збору м'яких іграшок для цього проекту.

Вимоги до іграшок : добрий стан, розмір від 15 до 70 сантиметрів, без батарейок.

Іграшки приносити у міську бібліотеку в робочі дні з 9:00 год. до 16:30 год. Також ви можете пожертвувати кошти для закупівлі нових іграшок та підготовки кімнати.

#toytherapyroom

#вікторіяназаревич