Грищенко Надія

/Files/images/grischenko_/20004.jpg

Народилася 1987 року в селі Іванівка Теребовлянського району, Тернопільської області в сім'ї працівників сільського господарства.

У 2009 році здобула кваліфікацію вчителя географії, основ економіки, організатора краєзнавчо-туристичної роботи в Тернопільському національно-педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка,

З 2004 року почала працювати вчителем географії (Рідного краю) у 5-му класі та педагогом-організатором в Іванівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

З 2005 року працювала вихователем групи продовженого дня в Іванівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

В даний час, працює —вихователем групи продовженого дня, вчителем історії (6-му класі), шкільним бібліотекарем в Іванівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

Займається бісероплетінням з 2008 року. З того часу здобула високий рівень професійної майстерності, видно динаміку росту якості та оформлення її робіт.

Вона вишиває чудові картини та образи, виготовляє біжутерію, які користуються попитом у людей. її роботи дихають теплом і позитивом .

При створенні своїх робіт Надія Іванівна користується технологіями наших пращурів.

У вільний від роботи час свій творчий потенціал майстриня перетворює на іграшки та фігурки з бісеру.

Надія відповідальна, працелюбна та щира людина. Тому її вироби євражаючими та неповторними.

Приймає активну участь у громадському житті будинку культури у рідному селі.

/Files/images/grischenko_/Чоловіча сорочка Галичина.jpg/Files/images/grischenko_/кольє Кава з молоком.jpg/Files/images/grischenko_/Жіноча сорочка Запашні квіти.jpg/Files/images/grischenko_/Кольє Маки.jpg/Files/images/grischenko_/кольє Ніч.jpg/Files/images/grischenko_/образ Свята родина.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 363

Коментарi