Свента Марія Василівна

Марія Василівна зав. бібліотекою – філіалом с. Ласківці 1963-2003 р.р./Files/images/tsrb_70/Свента Марія Василівна1.jpg

Бібліотека - справа її життя. А книги і журнали – це її «діти», до яких вона відноситься, як до живих – з любов’ю і теплом. Ці слова - про Марію Василівну Свенту, яка 40 років життя віддала своїй улюбленій роботі, пропрацювавши зав. бібліотекою - філіалом в селі Ласківцях. Після закінчення училища молодою дівчиною пішла в село працювати, і було по різному: холодні приміщення, аварійний їх стан, але доля була на стороні жінки і в 1983р. перейшла Марія Василівна з книгами в нове приміщення. Крім роботи вона брала активну участь в житті села: була учасницею драматичного гуртка під керівництвом П.М. Когута, співала в жіночому ансамблі, обиралась депутатом до місцевих рад. Червоні кутки на фермах і тракторній бригаді завжди вчасно обслуговувалися літературою, пресою.

Але робота не завадила їй бути доброю дружиною і люблячою матусею. Разом з чоловіком вона виховала трьох дітей, і їм прищепила любов до книги і повагу до людей.

За свої досягнення була нагороджена неодноразово грамотами, перехідним червоним прапором, Дипломом І ступеня (1976р.), Дипломом ІІІ ступеня (1977р. і 1979р). За успіхи в роботі була занесена на районну дошку пошани в 1986 році.

І сьогодні, коли Марія Василівна вже на заслуженому відпочинку вона завжди цікавиться життям своєї бібліотеки, є її активним читачем.

Кiлькiсть переглядiв: 393

Коментарi